Spynų atrakinimas, ką privalu žinoti?

spynos-atrakinimas

Kiekviena spyna, nesvarbu, kam ji būtų skirta, turi savo unikalų raktą, kuriuo galima spyną atrakinti. Iš tiesų, įvairios medinės spynos ir užraktai atsirado dar antrame tūkstantmetyje prieš mūsų erą. Vėliau, maždaug penktame ir šeštame amžiuje buvo pradėtos gaminti metalinės spynos, kurias kai kur matome ir šiandien. Spynos gali būti pakabinamos arba įmontuojamos. Pakabinamos dažniausiai skirtos senesnių garažų vartams, sandėliukams bei kitų patalpų rakinimui, kur nėra duryse integruotų spynų. Tuo tarpu su įmontuojamomis spynomis šiandien susiduriame kasdien – rakiname ofiso, namų, automobilių duris, o raktus nešiojamės su savimi. Vis dėlto, ne kiekvienas esame pasirengę netikėtoms situacijoms, kuomet spynų atrakinimas tampa neįmanomas dėl elementarių ir gyvenimiškų priežasčių – spynų gedimų, spynose užlūžusių raktų arba vienintelio turimo rakto komplekto praradimo.

Greitas spynos pakeitimas

Negalint atrakinti spynos, dažnas puolame į paniką ir pasielgiame neracionaliai – bandome laužti duris, daužti langus ar atlikti kitus nepamatuotus veiksmus. Tačiau vargintis ir pergyventi tikrai neverta, kai yra „Ozo serviso“ siūloma spynų atrakinimo paslauga Vilniuje. Jeigu norite, kad durys ir neveikianti spyna būtų pakeista greitai, kokybiškai ir be papildomų nuostolių, pasitikėkite šios srities profesionalais ir jūsų spyna bus atrakinta akimirksniu.

Patekote į bėda? Profesionalus spynų atrakinimas jums padės

spynu-atrakinimas

Negalėjimas atrakinti durų neturėtų sukelti neigiamų emocijų bei didelių problemų. Spynos supa mus visur kiekvieną dieną, todėl tikimybė sugesti bent vienai spynai yra nemenka. Dažniausiai žmonės skundžiasi sugedusiomis seifo, būsto, garažo, sodo spynomis, kurias naudoja kasdien. Žinoma, savarankiškas durų atrakinimas yra vis dar pakankamai dažnai pasitaikantis reiškinys, tačiau galiausiai yra sugaištama daug daugiau laiko lyginant su profesionaliu spynų atrakinimu ir patiriami papildomi nuostoliai.

Specialistų pagalba atrakinant spynas yra neišvengiama, jei neplanuojate keisti durų, spynos ar sugadintos staktos bei siekiate gero ir kokybiško durų atidarymo rezultato. Avarinis durų atidarymas – specializuota paslauga, kuri yra teikiama pasitelkiant specialią įrangą bei meistrų patirtį. Ši paslauga padės atrakinti bet kokio tipo spyną nepadarant žalos.

Kaip tai vyksta?

spynos-atrakinimas

Avarinis spynų atrakinimas padės racionaliai įvertinti situaciją bei pasirinkti protingą sprendimą individualiems atvejams. Kiekvienas spynos atrakinimas yra skirtingas, todėl reikalauja specialistų įvertinimo. Specialią šiuolaikišką įranga turintys meistrai į vietą atvyksta pasirengę bet kokiems spynos atrakinimo scenarijams. Tai padeda spynas atrakinti iš pirmo karto, taupant resursus ir žmonių brangų laiką. Atvykus į vietą sugedusi spyna yra išmontuojama nepažeidžiant turinio ruošinio. Jei spyna sugedusi nepataisomai, specialistai per trumpą laiką pagamins naują spyną, kuri bus pritaikyta jūsų turimiems raktams.

Avarinio automobilio atrakinimo atveju, „Ozo serviso“ specialistai jums padės net ir praradus raktą su imobilizatoriumi. Kruopščiai atrakinsime jūsų automobilį, pagaminsime naują raktą ir atkursime sklandžiai veikiančią imobilizatoriaus sistemą.

„Ozo serviso“ spynų atrakinimas

Atsižvelgdami į klientų poreikius atrakiname spynas, užraktus, gaminame naujus raktus pagal spynos pavyzdį arba pagaminame spynas turėdami rakto pavyzdį ir remontuojame sugedusias spynas. Mūsų specialistai jums padės bet kuriuo paros metu, nepriklausomai nuo to, į kokią bėda pakliuvote. Pametus raktus perkoduosime spyną ir jūsų saugumui pagaminsime naują raktą. Mes padėsime jums kokybiškai, greitai ir už palankią kainą išspręsti visus spynų atrakinimų klausimus nepatiriant jokių nepatogumų. Mobilios profesionalios įrangos dėka į užsakymus reaguojame itin greitai ir suteikiame reikalingą pagalbą artimiausiu metu. Profesionalus „Ozo serviso“ spynų atrakinimas – jūsų individualių poreikių tenkinimui.