Turbūt sutiksite, kad šiandien, kai daugeliui tenka kasdien keliauti darbo reikalais, transporto priemonės saugumas nuo įsibrovėlių yra ne mažiau aktualus, nei būsto apsauga. Net jei gyvename saugioje vietoje, nesame šimtu procentų apsaugoti nuo įsilaužimų į automobilį, todėl patikimos signalizacijos įrengimas yra svarbus ir suteikia daug privalumų.

Profesionalų atliekamas automobilių signalizacijos montavimas suteiks patikimą apsaugą ir nedelsiant praneš apie bet kokį mėginimą įsilaužti į Jūsų transporto priemonę.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Kaip pasirinkti geriausią signalizaciją?

Tinkamą automobilio signalizaciją pasirinkti nėra taip jau paprasta. Pirmiausia turite apsvarstyti keletą dalykų:

  • Pasirinkite, kokio saugumo lygio ieškote. Išskiriami įvairūs signalizacijų lygiai. Dažniausiai jie žymimi taip: 4, 3, 3, 2, ir 1. 4-asis lygis tai pati paprasčiausia apsauga, kurią turi praktiškai visi, naujesni nei 1998 m. gamybos automobiliai. 3-iasis lygis žymi garsinę signalizaciją, kuri ima veikti atidarius automobilio duris ar kitaip pažeidus nustatytą saugumo zoną. 2-asis lygis (ir jo variacija 2+) tai subtilesnė ir jautresnė sistema, kuri turi ne tik garsinį aliarmą, bet ir autonominį maitinimą bei gebėjimą nustatyti tikslias automobilio buvimo koordinates realiuoju laiku. 1-ojo lygio signalizacija yra pati brangiausia ir efektyviausia. Ji geba ne tik nurodyti automobilio koordinates, bet ir tiesiogiai siunčia šiuos duomenis pasirinktai apsaugos bendrovei.
  • Nuspręskite, Jums reikalinga vienpusio, ar dvipusio ryšio sistema. Vienpusė automobilio signalizacija siunčia ryšį tik į automobilį, o dvipusio ryšio signalizacijos sistemos yra sudėtingesnės: jos gali perduoti pranešimus tarp specialaus nuotolinio valdymo pulto arba/ir išmaniojo telefono ir automobilio. Prieš priimant galutinį sprendimą, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių:

  1. Ar savo automobilyje dažnai paliekate/nuolat laikote kokius nors vertingus daiktus? Jei taip, išties verta apsvarstyti galimybę naudoti dvipusio ryšio apsaugos sistemą, kad galėtumėte papildomai stebėti savo automobilio saugos būseną nuotoliniu būdu.

  2. Kokiu tikslu norite įsigyti signalizaciją? Jeigu ieškote tik garsinio pavojaus signalo ir nemanote, kad yra didelė rizika, kad nusikaltėliai iš tikrųjų taikysis būtent į Jūsų automobilį, turėtų pakakti paprastesnės, vienpusio ryšio apsaugos sistemos. Priešingu atveju patariama įsigyti dvipusio ryšio signalizacijos sistemą, kuri suteiks papildomo saugumo. Tiesa, šio tipo automobilių signalizacijos montavimo kaina bus šiek tiek aukštesnė.
  3. Ar pageidaujate signalizaciją valdyti savo išmaniuoju telefonu? Kai kurios dvipusio ryšio signalizacijos gali būti susiejamos ir valdomos išmaniuoju telefonu. Jei kada nors tektų nuotoliniu būdu įjungti arba išjungti apsaugą, ši funkcija bus labai naudinga. Tačiau atminkite, kad ši paslauga dažniausiai kainuoja papildomai: įvertinkite, ar jos Jums tikrai prireiks.
  • Apsvarstykite, kokias funkcijas turi atlikti Jūsų automobilio signalizacija. Galima rinktis iš įvairių variantų. Paprasčiausios signalizacijos skleidžia garsinį signalą, kitos geba informuoti transporto priemonės šeimininką apie galimą įsilaužimą. Kai kurios signalizacijos turi būti įjungtos atskiru mygtuko paspaudimu, tuo tarpu kitos pradeda veikti automatiškai, išjungus automobilio variklį ir t.t.

Profesionalus automobilių signalizacijos montavimas Vilniuje

Signalizacijos montavimas automobiliams yra žinių ir patirties reikalaujanti užduotis, kurią verta patikėti tik profesionalams. Siūlome įvairaus sudėtingumo signalizacijos sprendimus pagal Jūsų poreikius.

Tinkamai atliktas auto signalizacijos montavimas apsaugos ne tik transporto priemonę, bet ir joje saugomus vertingus daiktus. Jeigu ieškote geriausios apsaugos Jūsų automobiliui, kviečiame susisiekti su mumis: skambinkite telefonu +370 685 11555 bet kuriuo paros metu ir profesionalų konsultaciją gaukite visiškai nemokamai! Padėsime pasirinkti Jums geriausią automobilio apsaugos sprendimą.

Užtikriname, kad automobilių signalizacijos montavimo kaina bus draugiška kišenei, o kokybė pranoks lūkesčius!