Atrakinsime bet kokias užsitrenkusias duris!

Avarinis buto durų atrakinimas, ką privalu žinoti?

avarinis duru atidarymas

Buto durų užtrenkimas, vienas dažniausiai pasitaikančių reiškinių avarinio durų atidarymo atvejais. Daugelį neretai apima panika, nes namuose yra palikti vertingi daiktai ar net mažamečiai vaikai, todėl skubama laužti duris, daužti langus ir atlikti kitus gerai neapgalvotus veiksmus. Visa tai vėliau baigiasi arba dideliais nuostoliais, arba susižeidimais, nes atlikti įsilaužimą teisingai taip pat reikia mokėti. Viso to galima išvengti kreipiantis į avarinio durų atidarymo specialistus. Ši paslauga galioja tiek senoms, tiek šarvuotoms butų durims, taigi kitaip, nei daugelis įsivaizduoja, ši paslauga yra įmanoma visais atvejais.

Kodėl verta patikėti avarinį durų atrakinimą specialistams? Todėl, kad jūsų durų atrakinimui bus pritaikytas tinkamas ir racionalus metodas, o durys atrakintos taip, kad jūsų turtas būtų kuo mažiau apgadintas. Yra atvejų, kuomet durų laužimas yra paskutinė išeitis, tačiau tai pasitelkiama tik tuo atveju, kai kiti metodai yra neveiksmingi. Avarinio buto durų atrakinimo atveju jūs patirsite mažiausiai streso ir tikėtina, jog išsaugosite savo namų duris.

Kokiais atvejais atliekamas avarinis durų atrakinimas?

avarinis duru atrakinimas

Nutiko nelaimė ir avarinis durų atrakinimas tapo paskutine jūsų viltimi? „Ozo serviso“ durų atrakinimo specialistai jums padės bet kuriuo paros metu! Į objektą atvykstame pilnai pasirengę įvairiems scenarijams, todėl spynos atrakinimas dažniausiai trunka 10-50 minučių nuo paslaugos užsakymo. Kaip bebūtų, tai dažnai yra daug greičiau, nei bandant duris atrakinti patiems arba vykstant pasiimti atsarginį raktą į kitą miesto galą ar net į kitą miestą. Atrakinti buto duris gali prireikti nutikus nelaimei ir bute mirus artimajam, užtrenkus duris išeinant iš namų, bute esant ligoniui ar kitais gyvenimiškais atvejais. Dažnai avarinis durų atrakinimas reikalingas pametus patalpų (buto, namo, rūsio, garažo, sandėlio, sodo ar kt.) raktus.

Kaip taisyklė, atsarginiai namų raktai dažniausiai yra laikomi namuose. Tai yra neprotingas sprendimas, nes net ir pametę raktus namų viduje, iš namų išeiti galėsime. Tuo tarpu raktus pametus lauke, grįžti namo tampa neįmanome, jei namuose nėra kito asmens. Taigi būkite protingi ir nelaikykite atsarginių namų raktų namų viduje. Geriau patikėkite juos saugoti artimajam ar geram kaimynui, kad prireikus, galėtumėte į savo namus patekti net ir neturėdami raktų.

Avarinis durų atidarymas: kaina

Avarinis durų atidarymas, kaip ir kitos paslaugos, turi savo kainodarą. Didelė šių paslaugų kainos dalis susideda iš atlikimo aplinkybių: atstumo iki objekto, spynos saugumo lygio, reikiamų resursų ir pan. Vis dėlto, užsisakydami šias paslaugas „Ozo servise“ ir išsaugoję mūsų kontaktinį telefono numerį, jums bus suteikta papildoma nuolaida mūsų teikiamoms avarinio atrakinimo paslaugoms. Įsivedę mūsų kontaktus negaišite laiko ieškodami patikimų avarinio durų atidarymo paslaugų.

Kuomet prireikia pagalbos, laikas tampa labai svarbus, o kritinėje situacijoje įvertinti situaciją racionaliai ne visuomet pavyksta. „Ozo servise“ gausite operatyvias paslaugas už jums palankią kainą, o mūsų meistrai atrakins reikiamą spyną ir iš karto pakeis ją nauja, kad jūsų namai neliktų nė sekundei nesaugūs. Pagal situaciją parinksime geriausią spynos atrakinimo metodą, kuris išsaugos jūsų duris, o senoji spyna bus greitai pakeista į naują. Avarinis durų atidarymas reikalingas tampa nelauktai, todėl būkite nuolatos pasiruošę nenumatytiems atvejams ir po ranka turėkite „Ozo serviso“ meistrų kontaktus.

Norite sužinot tikslią kainą?
Susisiekite!

Garažo vartų atrakinimas, ar įmanoma atrakinti pačiam?

Garažo vartų atrakinimas – specifinis darbas, kurį gali atlikti patyrę spynų atrakinimo specialistai. Nesvarbu, ar garažo spyną reikia atrakinti, suremontuoti, ar pakeisti, savarankiškai tai atlikti yra ganėtinai sunku, o neturint specialios įrangos net ir neįmanoma. Jei susidūrėte su kažkuria iš šių problemų, greičiausiai teks ieškoti pagalbos. Nors rinkoje garažo vartų atrakinimo paslaugos pasiūla ir nemenka, tačiau surasti kompetentingus meistrus, dirbančius visą parą ir galinčius padėti nedelsiant nėra paprasta.

Operatyvumas tokiose situacijose yra itin svarbus, tad protingiausia kreiptis į savo srities specialistus. „Ozo serviso“ meistrai yra pasirengę pagelbėti bet kokioje situacijoje, kai reikia atrakinti ar suremontuoti garažo spyną. Kokybiškai ir nebrangiai atliekame avarinį garažo vartų atrakinimą šarvuotoms, medinėms ar metalinėms durims, keičiame seną spyną nauja arba pagaminame naują raktą pagal senos spynos pavyzdį. Lanksčiai prisideriname prie skirtingų savo klientų poreikių ir suteikiame savalaikę pagalbą.

Kaip atrakinti užtrenktas automobilio dureles?

automobilio salonas

Turbūt esate matę ar patyrę situacijų, kuomet automobilio durelės netikėtai paima ir užsitrenkia… Nieko baisaus, jeigu automobilio raktą turime su savimi kišenėje, tačiau ką daryti, jei supratome, kad raktas liko viduje? Visų pirma reikia pagalvoti, kur yra atsarginis automobilio raktas. Jei tokio su savimi neturite arba neturite jo apskritai, vienintelė išeitis – avarinis automobilio atrakinimas.

Šiandien avarinio automobilio atrakinimo paslauga yra gerokai pažengusi į priekį. Kartu su naujomis technologinėmis galimybėmis atsirado ir papildomi, paprastesni ir saugesni spynų atrakinimo būdai, todėl kitaip, nei daugelis įsivaizduoja, avarinis automobilio atrakinimas nebėra sudėtingas ir ilgai trunkantis procesas. Viskas priklauso nuo šias paslaugas teikiančių specialistų. Jeigu jums yra reikalingas greitas, efektyvus ir nebrangus automobilio atrakinimas – kreipkitės į „Ozo serviso“ meistrus ir sulaukite greitos pagalbos bet kurioje vietoje. Mes atrakinsime bet kokio automobilio spyną bet kuriuo paros metu nepažeisdami turinio ruošinio, atliksime saugų spynos išmontavimą ir skubos tvarka pagaminsime naujus, jūsų automobiliui pritaikytus raktus.

Kitų užraktų atrakinimas

Taip jau yra, jog spynos ir įvairūs užraktai mums yra reikalingi ne tik namų saugumui ar automobilio užvedimui. Kasdienybėje apstu daiktų, kurie taip pat gali būti rakinami, o smulkius arba retai naudojamus raktus ne visuomet pavyksta išsaugoti. Taigi iš spintos išėmus užrakintą lagaminą ar radus seniai nenaudotą seifą, jo atrakinimas gali sukelti nenumatytų problemų. Tačiau tokiais atvejais tikrai nereikia išmesti daiktų, kurių negalite atrakinti. Avarinis atrakinimas padės jums ir tomis akimirkomis, kuomet atrakinti reikia ne tik automobilio ar namų duris. Specializuotos avarinio atrakinimo įmonės tikrai pasiūlys jums išeitį ir padės jums atrakinti bet kokius asmeninius daiktus: seifus, rakinamas daiktadėžes, lagaminus, kodines spynas, vartų, dviračių, pašto dėžučių spynas, elektroninius užraktus ir įvairius kitus mechanizmus. „Ozo serviso“ specialistai greitai atvyks į jūsų vietą ir racionaliais sprendimais padės išspręsti jūsų bėdas. Mūsų licencijuoti specialistai atrakins bet kokio pobūdžio spynas ir pakeis užraktą nauju arba pagamins reikalingą raktą jūsų patogumui.

„Ozo serviso“ avarinis durų ir užraktų atidarymas

Patekote į bėdą ir negalite įeiti į savo namus? O gal jums paprasčiausiai reikia atsarginio rakto gamybos? „Ozo serviso“ avarinio atrakinimo ir raktų gamybos paslaugos jums suteiks viską, kad jūs būtumėte saugūs ir užtikrinti. Įvertinsime, atrakinsime, suremontuosime, pagaminsime ir padarysime tai, ko reikalauja kiekviena individuali situacija. Teikiame profesionalias konsultacijas telefonu, todėl galite susisiekti su mumis bet kuriuo paros metu ir apibūdinti savo problemą. Dirbame operatyviai, sąžiningai, o svarbiausia – profesionaliai, todėl galime suteikti reikiamą pagalbą laiku. Patikėkite mums bet kokio tipo duris ar užraktus ir mes surasime būdą, kaip viską sutvarkyti taip, kad jūs nepatirtumėte nuostolių ir streso. Pakeisime reikiamą spyną nauja arba greitai pagaminsime jums naują raktą net ir neturėdami rakto pavyzdžio!