• Visų tipų avarinis seifų atrakinimas
  • Darbas visą parą 24/7
  • Ypač greitas atrakinimas
  • Seifų perkodavimas
  • Seifų raktų ir spynų gamybą

Apsaugokite jums svarbų turtą!

seifu atrakinimas

Seifas – svarbus daiktų ir turto saugojimo įrenginys. Seifas gali apsaugoti ne tik nuo vagystės, bet net ir nuo gaisro, todėl jums svarbūs dokumentai, įrenginiai ar kitas turtas liks saugūs. Seifas yra reikalingas ir naudingas net ir tuo atveju, kai namai ar biuras yra apdraustas bei apsaugotas šarvuotomis durimis, signalizacija ar kameromis. Visa tai tik apsunkina vagystę arba leidžia susigrąžinti patirtus finansinius nuostolius, tačiau prarasti brangūs asmeniniai daiktai, nuotraukos ar dokumentai sukelia daug kitų problemų.

Avarinis seifo atrakinimas – pirmoji pagalba patekus į bėdą

seifas

Avarinis seifų atrakinimas, tai paslauga, kurią teikia profesionalai. Įvairaus dydžio ir saugumo lygio seifų užraktai gali sugesti, lygiai taip pat, kaip galite pamiršti užrakinimo kodą arba pamesti seifo raktą. Į pagalbą pasitelkiant sertifikuotą ir šiuolaikišką įrangą, seifo kodai ir koduojamos spynos gali būti atstatytos. Esant poreikiui gali būti keičiama seifo spyna, raktai ir užraktai. Sugedę ir nebeveikiantys seifų raktai bei užraktai gali būti suremontuoti, o saugumui užtikrinti bus pagamintas atsarginis seifo raktas.

UAB „Ozo servisas“ teikia profesionalias avarinio seifų atrakinimo paslaugas. Pasitelkdami ilgametę patirtį siūlome plačias avarinio seifų atrakinimo paslaugas, o darbus atliekame kokybiškai, operatyviai ir saugiai. Atrakiname bet kokio tipo ir dydžio seifus nesugadindami užraktų ir nepadarydami žalos.

Operatyvus seifų atrakinimas – patikimas problemos sprendimo būdas

seifas

Avarinio seifo atrakinimo dažniausiai prireikia netikėtai, kuomet sugenda seifo spyna, užraktas arba nutinka kitas nenumatytas įvykis. Situacijų gali būti įvairių, todėl avarinio seifų atrakinimo specialistai turi būti pasirengę viskam. Greitas reagavimas ir operatyvumas yra vienas svarbiausių, siekiant laiku ir greitai atrakinti neveikiančias seifų spynas. Dažniausiai pasitaiko tokie seifų gedimo atvejai:

  • Pametami seifo raktai;
  • Neveikia elektroninio seifo užrakto kodas;
  • Sugenda elektroninis seifo užrakinimas;
  • Užlaužiamas seifo raktas;
  • Sugenda seifo durų spynelė;
  • Nėra atsarginio seifo rakto.

Jei ieškote greito ir patikimo seifo atrakinimo, kreipkitės į specialistus, kurie turi tokio pobūdžio darbų patirties bei visą reikalingą įrangą. Netikėtai užklupusios seifo atrakinimo problemos turi būti sprendžiamos greitai, be nuostolių, todėl užsisakydami specializuotas paslaugas ne tik sutaupysite laiko, bet ir apsaugosite save nuo didelių naujo seifo pirkimo išlaidų.

Avarinis seifų atidarymas Vilniuje

seifai

Sugedo jūsų seifo užraktas ir nežinote, kur kreiptis? Jums su malonumu pagelbės „Ozo servisas“, esantis Vilniuje. Mes padėsime visais seifo spynų gedimo atvejais ir visiškai nesvarbu, į kokią situaciją jūs patekote. Avarinis seifų atrakinimas, atliekamas specialistų, patenkins jūsų poreikius ir jūs netrukus galėsite vėl naudotis savo seifu.

Siūlome platų avarinio seifų atrakinimo paslaugų spektrą, nuo rakto pagaminimo ir užrakto pakeitimo iki elektroninių spynų remonto ir programavimo. Mūsų meistrai greitai atvyks į bet kurią miesto ar rajono dalį ir suteiks operatyvias paslaugas. Atsižvelgiame į savo klientų poreikius ir siūlome reikalingas paslaugas, kurias vykdome pasitelkdami šiuolaikišką mobilią įrangą. Šios įrangos dėka darbus galime atlikti tiesiog atvykę į vietą, o tai taupo klientų laiką ir išlaidas.

Profesionalus avarinis seifų atrakinimas užtikrina greitą ir saugų darbą bet kuriuo paros metu. Skambinkite nurodytais kontaktais ir pamirškite netikėtai užgriuvusias problemas. „Ozo servisas“ pasirūpins jūsų seifo užrakto remontu už palankią kainą, o jūs ir vėl netrukus galėsite naudotis seifu biure, namuose ar kitoje vietoje.