• Buitiniai paprasti raktai
  • Seifinių  durų  raktai
  • Nestandartiniai raktai
  • Seifų raktai
  • Kontaktiniai magnetai
  • Nekontaktiniai magnetai
  • Senoviniai raktai
  • Baldų spintelių raktai

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Raktų gamyba Vilniuje – paslauga visoms gyvenimo situacijoms. Raktus prarandame pakankamai dažnai: pametame juos lipdami iš automobilio, dėdami į kišenę ar rankinę, paliekame svetimoje vietoje arba to net visai nepastebime. Rakto geležtė taip pat turi savybę sulūžti ir tai, kaip taisyklė, vyksta rakto pasukimo metu, kai raktas gauna apkrovą. Raktai lūžta dėl mikro įtrūkimų arba nusidėvėjimo, todėl vienintelė išeitis tampa naujo rakto gamyba. Tokiu atveju specialistai pataria kreiptis į kvalifikuotus raktų gamintojus, kurie suteiks kokybiškas paslaugas jūsų naujo rakto gamybai. Raktų gamyba – Vilnius, „Ozo Servise“ tai specializuotos mūsų raktų gamybos dirbtuvės, kur greitai ir kokybiškai pagaminsime bet kokio tipo raktą.

Skambinkite mums telefonu +370 685 11555! Raktų gamyba Vilniuje užsiimame nuo 1994 m. Didesnė nei 25 metų patirtis leidžia mums sparčiai tobulėti, žengiant kartu su naujomis technologijomis. Mes rūpinamės jūsų saugumu.

Dėmesio! Siūlome net 30 % nuolaidą raktų gamybos paslaugoms senjorams!

Pametėte ar sulaužėte raktus? Mūsų ilgametė patirtis garantuos platų paslaugų spektrą, o aukštos kokybės produkcija – ilgaamžiškumą. Štai, ką siūlo mūsų įmonė:

Raktai namams

Namų raktai – vienas svarbiausių įrankių, sukuriančių saugumą. Namų raktais naudojamės praktiškai kiekvieną dieną, todėl labai svarbu ne tik jų neprarasti, bet ir turėti atsarginį raktų komplektą, jei nutiktų bėda. Profesionalūs raktų gamintojai gali pagaminti tiek atsarginį, tiek pagrindinį raktų komplektą. Visa procedūra priklausys nuo to, kokio tipo duris turite. Šarvuotos durys dažniausiai turi dvi spynas, kurių vienai yra reikalingas ilgesnis raktas su plokščiu išsišakojimu rakto gale. Paprastos namų durys gali turėti tik vieną spyną, tad tokių durų rakto pagaminimas bus greitas ir nebrangus. Iš anksto pasirūpinkite savo namų raktais ir nuolatos jauskite saugumą pasitelkdami raktų gamybos specialistus ir jau šiandien užsisakykite atsarginį namų raktų komplektą.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Automobiliniai raktai

peugeot-raktas

Automobilinių raktų gamyba šiandien yra paslauga, be kurios daugelis neišsiverstume. Šiuolaikinių automobilių raktai yra daugiafunkciniai, su beraktėmis užvedimo sistemomis, tačiau didėjant raktų funkcijų skaičiui, didėja ir rakto gedimų rizika. Dauguma automobilių raktų nėra atsparūs smūgiams, drėgmei ar net saulei, todėl atsitikus bėdai raktelį tenka nešti remontui. Jo metu yra atliekama raktelio diagnostika, nustatomos gedimo priežastys ir apskaičiuojami darbų kaštai. Profesionalios automobilių raktų gamybos paslaugos ne tik suremontuos seną automobilio raktelį atkuriant gamyklinius jo parametrus, bet ir panaikins išorinius defektus. Autorizuotame „Ozo serviso“ raktų gamybos centre suprogramuosime jūsų automobiliui pagamintą atsarginį raktą per trumpą laiką, surišime jį unikaliu kodu ir suteiksime kitas reikalingas automobilių raktų gamybos paslaugas. Raktų gamyba atliekame visiems automobiliams.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Seifai raktams

seifai-raktams

Seifai raktams yra tarsi saugykla, kurioje laikome ir saugome įvairius raktus. Tiek privačių namų savininkai, tiek įmonės neretai susiduria su problema, kai dėl didelio raktų kiekio jie pasimeta, susimaišo, todėl norint atrakinti tam tikrą objektą yra gaištama daug laiko ir eikvojama daug pastangų. Seifo raktai leidžia ne tik išspręsti raktų rūšiavimo problemą, bet ir saugumo klausimą, kadangi kai kurie seifai gali būti rakinami vienu rakteliu arba turėti kodinę spyną. Tokie seifai ypač praverčia teikiant automobilių nuomos, objektų saugojimo bei apgyvendinimo paslaugas, taip pat viešosiose įstaigose, kur yra daug saugojamų patalpų.

Šių prekinių ženklų seifai: Mauer, Vildeta, Sgt, Seifuva.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Raktai garažams

namas

Garažai daugeliui asocijuojasi su automobilių laikymu ir patogiu patekimu iš automobilio tiesiai į namus. Vis tik šiandien garažai atlieka ir sandėliavimo, namo dizaino, šildymo bei kitas funkcijas, taip pat miestuose apstu pavienių garažų, kurie nepriklauso namo konstrukcijai, todėl raktai garažams yra būtinas įrankis, užtikrinantis garažo ir jame esančio turto saugumą. Garažų raktai dažnai išsiskiria savo masyvumu, kadangi garažų durys būna sudarytos iš sunkių konstrukcijų ir plokštumų, todėl jiems yra reikalingos sustiprintos spynos bei užraktai. Užsakykite atsarginį garažo raktą pasinaudodami profesionaliomis raktų gamybos paslaugomis. Atneškite turimą raktą atsarginio rakto gamybai arba išsikvieskite mūsų specialistą pagrindinio rakto gamybai pagal garažo durų spyną.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Raktai žemės ūkio technikai

traktorius

Žemės ūkio technika yra laikoma pagrindiniu žemės ūkio įrankiu, nesvarbu ar tai būtų traktorius, ar derliaus nuėmimo kombainas, ar vejai pjauti skirtas traktoriukas, Skirtingai nei ankstensiais laikais, be sudėtingos technikos, kuri leidžia visus darbus nudirbti greičiau ir mažesnėmis sąnaudomis, žemės ūkis būtų tiesiog neįsivaizduojamas. Beveik kiekviena techninė priemonė yra užvedama raktu arba turi komponentus, kuriems yra reikalingi raktai. Tarp tokių gali būti rakinamos rankenos, kuro bako dantis, rakinami įdėklai, variklio dangčio spynos ir daug kitų užraktų. Kiekvienas jų dažniausiai turi po nedidelį raktelį, kurį pamesti yra pakankamai lengva. Raktų gamintojai visuomet rekomenduoja turėti tokių raktų dublikatus, kadangi praradus pagrindinį raktelį kyla daugybė problemų. O jei jau raktą pametėte, kreipkitės į specialistus rakto atkūrimui pagal spynelę. Tikri raktų gamybos profesionalai ras išeitį iš bet kokios situacijos, tačiau taupydami savo laiką ir pinigus, pasirūpinkite išankstine raktų gamyba Vilniuje, Ozo gatvėje esančiame „Ozo servise”.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Raktai ofisams

ofisas

Augant rinkai, didėja ir verslo objektų skaičius, o taip pat ir poreikis biurams. Ofisai dažniausiai turi ne vienerias rakinamas duris: rakinami perėjimai tarp skyrių, vadovų kabinetai, lauko durys, durys į sandėlius, administracinės patalpos bei kitos erdvės, todėl bet kurių durų raktų praradimas gali sukelti didelių nepatogumų ar net įmonės veiklos sutrikimų. Siekiant to išvengti, praradus ofiso raktą arba turint tik vieną raktų rinkinį, specialistai rekomenduoja kreiptis į patyrusius raktų gamintojus, kurie atsižvelgdami į jūsų poreikius pateiks komerciškai patrauklų raktų gamybos pasiūlymą. Ofiso raktus dažniausiai turi bent keli asmenys – įmonės vadovas, valytoja, administratorė ar sargas, todėl pasirūpinkite, kad visi atsakingi asmenys būtų aprūpinti reikiamais raktų komplektais.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Kodėl raktą gamintis „Ozo servise“?

raktas

Autorizuotame raktų gamybos centre „Ozo servisas“ gaminame įvairių gamintojų raktus vidaus ir išorės patalpoms, prekiaujame raktų ruošiniais, dirbame su automobilių raktais, o papildomai teikiame avarinio atrakinimo paslaugas. Bet kokio rakto gamyba pagal rakto pavyzdį užtruks trumpiau ir kainuos mažiau. Tereikia atnešti raktą į mūsų saloną ir netrukus galėsite atsiimti jo originalią kopiją. Tačiau ne visuomet pavyksta išsaugoti visus spynos raktus, todėl tenka gaminti raktą pagal spyną arba kodą. Šis procesas yra sudėtingesnis, ypatingai tuo atveju, jei atkuriamas raktas yra automobilio. Čia yra reikalingas ir rakto pririšimas prie konkrečios transporto priemonės. Automobilis raktelį atpažįsta pagal unikalų kodą. Kad jį atkurti, reikia turėti specialią programinę įrangą, tad šie darbai užtrunka kiek ilgiau ir kainuoja gerokai daugiau. Dėl šios priežasties raktų gamintojai visuomet ragina pasitikrinti, ar tikrai turite atsarginius raktus, nesvarbu, ar tai būtų jūsų automobilio, ar namų, ar biuro raktai. Turėdami atsarginį raktą visuomet išvengsite nereikalingų problemų ir sutaupysite tiek laiko, tiek pinigų.

Kreipkitės į patyrusius „Ozo serviso“ raktų gamybos specialistus, išsakykite savo pageidavimus, gaukite profesionalią konsultaciją ir greitai bei patogiai išspręskite visas su raktais susijusias problemas. Profesionali konsultacija jus nuramins, o kokybiškos paslaugos ir malonus bendravimas suteiks pasitikėjimą.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Raktų dirbtuvės Vilniuje už žemą kainą?

ivairus-raktai

Vilniuje galima rasti nemažai raktų dirbtuvių, kur pagal jūsų poreikį bus pagaminti įvairaus tipo raktai. Kaip bebūtų, gaminant raktų dublikatus, labai svarbi yra jų kokybė, meistrų patirtis ir pažangių technologijų naudojimas. Raktų dirbtuvės – „Ozo servisas“ padės jums parinkti tinkamą gaminamo rakto konstrukciją. Raktus gaminame pagal raktų gamintojų reikalavimus, tad visai nesvarbu, ar jums reikia naujo rakto automobiliui, ar namų durims, ar kitokiai spynai. Mūsų pagamintas raktas veiks be jokių užsikirtimų. Kainas pritaikome pagal individualiai gaminamą raktą, todėl pasižymime konkurencingomis paslaugų kainomis ir puikiu lūkesčių išpildymu. Pagaminsime raktą pagal spyną, jūsų turimo rakto pavyzdį arba kodą, todėl jums nesukelsime jokių papildomų nepatogumų. Dirbame kruopščiai, greitai ir kokybiškai, suteikiame profesionalias konsultacijas ir rūpinamės, kad jūs būtumėte aprūpinti visais būtinais raktais tiek namuose, tiek už jų ribų.

Reikia raktų? Skambinkite mums telefonu +370 685 11555 jau šiandien!

Raktų gamyba: kaina

Raktų gamybos kaina didžiąja dalimi priklauso nuo to, kokios rūšies paslaugos yra reikalingos. Mes gaminame raktus automobiliams, paprastoms ir šarvuotoms durims, biurams, garažams, seifams, specialiems arba nestandartiniams užraktams. Rinkoje dirbame jau daugiau nei 20 metų, todėl puikiai išmanome šią sritį ir suteikiame aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Raktus gaminame taip, kad jie būtų ilgaamžiai. Paskambinę mums arba apsilankę mūsų salone, gausite visą reikiamą informaciją, mūsų specialistai pakonsultuos jums rūpimais klausimais bei pateiks raktų gamybos pasiūlymus. Pamirškite ilgą ir beprasmį laukimą – jūsų labui mes dirbame greitai, efektyviai, patikimai ir už protingas kainas.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite