UAB “Ozo Servisas”” savo klientams siūlo įsigyti platų “Mul-T-Lock” pasaulinio gamintojo raktų, spynų ir cilindrų asortimentą.

Mul-T-Lock Ltd (Multilock) įkurta 1973 m. ir yra pirmaujanti kompanija pasaulyje vystant, gaminant ir prekiaujant aukšto saugumo produktais, skirtais naudoti organizacijose, gyvenamuose, pramoniniuose ir komerciniuose pastatuose. Mul-T-Lock turi šimtus tarptautinių patentų naujoviškiems produktams: mechaniniams cilindrams, spynoms, pakabinamoms spynoms, elektroninėmis užrakinimo sistemoms, automatinėms surinkimo ir raktų gamybos mašinoms bei papildomiems priedams.

Mul-T-Lock sukurta tarptautinės reputacijos, pagrįstos unikalaus modelio, kokybiškų produktų, prisitaikymo prie besikeičiančių pardavimų poreikių ir puikaus vartotojų aptarnavimo. Mul-T-Lock priklauso ASSA ABLOY dukterinei kompanijai, pasaulyje pirmaujančiai tarp užrakinimo sprendimų gamintojų ir tiekėjų su didesne nei 3 milijonų kasmetine apyvarta ir daugiau nei 30 000 darbuotojų visame pasaulyje, o daugiau nei 500 jų yra kvalifikuoti specialistai.

Mul-T-Lock gamyba pasižymi visiška proceso automatizavimas, panaudojant robotų techniką ir specialiai sukonstruotas mašinas (dauguma sukurtų Mul-T-Lock), taip pat yra naudojamos naujausios dizaino technologijos.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite