Kokiems automobiliams atliekame diagnostiką?

Profesionalias diagnostikos paslaugas teikiame įvairiems lengviesiems automobiliams. Galime aptarnauti tiek benzininius, tiek dyzelinius variklius, su mechanine ir automatine pavarų dėže, taip pat hibridinius automobilius, todėl suteiksime operatyvią pagalbą ir Jums!

Diagnostikos kaina tik 20 eur.

Kodėl reikia atlikti diagnostiką?

Tikriausiai sutiksite, kad kasmetiniai profilaktiniai sveikatos patikrinimai pas gydytoją leidžia jaustis geriau ir išvengti rimtesnių sveikatos bėdų, tiesa? Ta pati taisyklė turėtų galioti ir kalbant apie Jūsų automobilį – reguliariai atliekama automobilio kompiuterinė diagnostika padeda įvertinti įvairias Jūsų transporto priemonės sistemas: nuo variklio iki stabdžių ir dar daugiau. Automobilių patikra taip pat leidžia aptikti smulkius gedimus ir kitas problemas dar prieš tai, kai prireikia brangaus ir sudėtingo remonto.

Jeigu Jus domina kompiuterinė autodiagnostika Vilniuje, kviečiame apie šią paslaugą sužinoti daugiau!

Kas yra automobilių kompiuterinė diagnostika?

Pažangios technologijos yra neatsiejamos nuo kiekvieno iš mūsų gyvenimo ritmo. Iš visų ilgus dešimtmečius vykusių (ir tebevykstančių) technologinių proveržių automobilių sektoriuje, vienas naudingiausių tiek vartotojams, tiek automobilių technikams buvo skirtingų transporto priemonių komponentų kompiuterizavimas ir kompiuterinė autodiagnostika.

Kompiuterinė diagnostika suteikia šiuos privalumus:

  • Padeda efektyviai sekti ir vertinti transporto priemonių ir jų sistemų veikimą.
  • Specialistai ypač greitai ir tiksliai aptinka net smulkius gedimus bei klaidas.
  • Aptikus nedidelius gedimus ir juos ištaisius, išvengiama brangaus ir sudėtingo remonto.

Kokioms sistemoms atliekame kompiuterinę diagnostiką?

Diagnostiniai testai specialistams atskleidžia labai įvairias problemas, susijusias su automobilio varikliu, transmisija, išmetimo sistema, stabdžiais ir kitais pagrindiniais komponentais. Taip pat su degalų purkštuvu, oro srautu ir aušinimo skysčiu, uždegimo ritėmis, įsiurbimo sistemos elementais ir dar daugiau.

Kruopščiai ir tiksliai testuojame įvairias automobilio sistemas:

  • Variklio testavimas – variklis yra vienas svarbiausių komponentų, būtinas sklandžiam įvairių automobilio sistemų veikimui. Nors profilaktinė variklio patikra yra efektyviausias būdas išvengti gedimų, jeigu pastebėjote tokius požymius, kaip išaugusios tepalų sąnaudos, neįprasti garsai, netolygus variklio darbas, padidėjęs išmetamųjų dujų dūmų kiekis, nedelsiant kreipkitės į autotechnikus, kurie atliks kompiuterinę variklio patikrą.
  • Kuro sistemos patikra – ši sistema atsakinga už sklandų kuro tiekimą transporto priemonei, tinkamą automobilio veikimą ir Jūsų saugumą kelyje, todėl reguliariai patikrinkite kuro purkštukų, filtro, kuro siurblio, bako ir kitų komponentų būklę.
  • DPF/„AdBlue“ patikra – ši sistema, naudojama dyzeliniuose automobiliuose, sumažina kenksmingų medžiagų patekimą iš transporto priemonės į aplinką, o kartu švelnina automobilio neigiamą poveikį gamtai. Reguliarus šios sistemos testavimas užtikrins, kad apsauga išliks patikima ir automobilis labiau tausos aplinką.
  • Automobilio elektronikos patikra – automobilio elektriniai komponentai yra gana jautrūs, todėl jų patikrai ir priežiūrai reikia ypač tikslios įrangos. Mūsų autoservise naudojama tik pažangi programinė įranga, todėl elektronikos patikra yra sklandi ir efektyvi.

Kaip atliekama kompiuterinė transporto priemonės diagnostika?

Automobilio diagnostika yra gana paprasta, tačiau patirties ir technikos reikalaujanti procedūra: kompiuterio pagalba technikas tikrina įvairių mechanizmų darbą, o gauti duomenys perkeliami į kompiuterį. Jeigu aptinkami nesklandumai, jis parodo gedimo kodus. Įvertinę gautą informaciją, specialistai gali pritaikyti konkrečiu atveju tinkamiausią remonto sprendimą ir operatyviai išspręsti problemą.

Kaip dažnai turėtų būti atliekama automobilių diagnostika?

Specialistai nerekomenduoja laukti, kol pajusite gedimą ar užsidegs įspėjamoji variklio lemputė. Nors vieno teisingo atsakymo, kaip dažnai turėtų būti atliekama ši procedūra, nėra, tačiau geriausių rezultatų pasieksite, jeigu autoservise profilaktiškai apsilankysite bent pora kartų per metus

Profilaktinė kompiuterinė diagnostika gali padėti atskleisti nedideles problemas ar gedimus, kurių neišgirsite ar nepamatysite plika akimi. Pasinaudokite diagnostika ir užbėkite sudėtingiems (bei brangiems) gedimams už akių!

Kokią naudą teikia kompiuterinė automobilių patikra?

Iki kompiuterinės automobilių diagnostikos atsiradimo, tikslus problemų nustatymas buvo daug sudėtingesnis, brangesnis ir ilgesnis procesas. Dėl netobulų technologijų, daugelis smulkesnių gedimų būdavo neaptinkami laiku, todėl už remonto paslaugas automobilių savininkai dažnai turėdavo mokėti daugiau.

Masinės kompiuterizacijos dėka, automobilių patikra tapo daug paprastesnė ir veiksmingesnė, o kartu ir pigesnė procedūra. Įvairių automobilių komponentų sutrikimus bei problemas šiandien galima aptikti dar gerokai prieš pasireiškiant gedimui. Skaitmeniniai diagnostikos įrankiai taip pat gali patikrinti, ar automobilio kompiuterinėje sistemoje nėra svarbių gamintojo pranešimų, peržiūrėti saugomą jautrią informaciją apie automobilio istoriją ir dar daugiau. Tokiu būdu technikams suteikiamas tikslus ir išsamus transporto priemonės vaizdas, kad specialistai galėtų atlikti geriausią įmanomą remontą.

Automobilių diagnostika, atliekama profesionalų

Kartais klaidingai manoma, kad automobilio kompiuterinė diagnostika reiškia, kad visą svarbų darbą atliks vien tik pažangi programinė įranga. Tai nėra tiesa! Net taikant skaitmenizuotą patikrą, nepamainoma praktinė patirtis ir loginis mąstymas: atlikdamas patikrą, technikas naudojasi savo sukauptomis žiniomis, kad nustatytų pagrindinę problemą. Dėl šios priežasties automobilio patikra turėtų būti atliekama tik pas gerą reputaciją turinčius savo srities ekspertus.

Jeigu Jus domina kokybiška kompiuterinė diagnostika Vilniuje, kviečiame susisiekti Jums patogiu laiku ir suderinti vizitą.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

DUK

Atliekant autodiagnostiką su prastesnės kokybės technika, iš tiesų gali pasitaikyti klaidų ar netikslumų, nes rezultatą parodo aparatas. Mūsų autoservise naudojama pažangi technika, kuri minimalizuoja bet kokių netikslumų tikimybę ir greitai aptinka net menkiausius pažeidimus.

Ši paslauga yra puiki investicija, nes gali gerokai sumažinti Jūsų automobilio remonto išlaidas. Tai greita ir tiksli procedūra, kurios dėka automobilio problemos pastebimos anksti. Pamirškite apie atgyvenusius automobilių testavimo būdus, kurie „augino“ Jūsų išlaidas dėl didesnių darbo ir laiko sąnaudų. Modernus kompiuteris greitai nustatys automobilio bėdas, o mes jas išspręsime.

Kartais klaidingai manoma, kad kompiuterinė autodiagnostika pasižymi aukšta kaina. Mūsų autoservise šia paslauga gali pasinaudoti kiekvienas: jos kaina tik 20 eur.

Vidutiniškai autodiagnostika trunka iki 30 minučių, todėl nepareikalauja daug Jūsų laiko. Atvykite pas mus ir mūsų meistrai per mažiau nei pusvalandį įvertins Jūsų automobilį bei nustatys galimas problemas!

Darbams naudojama Bosch diagnostinė aparatūra. Tai kokybiškas, patikimas prekės ženklas, vertinamas Europoje ir visame pasaulyje. Pasirinkus autodiagnostiką su Bosch technika, galite būti ramūs dėl rezultatų. Ši didelio tikslumo įranga greitai aptinka smulkius ir didelius pažeidimus, todėl galime pasiūlyti efektyviausią sprendimą Jūsų automobilio problemoms.

Tai itin universali paslauga, kuri gali būti taikoma absoliučiai visiems lengviesiems automobiliams.

Autodiagnostika yra geras pasirinkimas planuojant pirkti automobilį iš antrų rankų. Vis dėlto, svarbu pastebėti, kad ši technologija gali atskleisti tik elektronikos problemas. Pakabos diagnostikos neatliekame.