Mūsų atliekamos paslaugos (visų automobilių modelių):

Audi raktas su imobilizatoriumi: gamyba, programavimas

Automobilio raktelis yra pagrindinis automobilio atrakinimo ir užvedimo įrankis. Tobulėjant technologijoms nuotolinis valdymas suteikia vis daugiau papildomų raktelio funkcijų, todėl šiandien automobilio raktu ne tik galime valdyti skirtingus automobilio komponentus – atrakinimas be jokio mygtuko paspaudimo ir variklio užvedimas be fizinio raktelio kontakto šiandien jau nieko nestebina. Vis tik Audi raktų su imobilizatoriumi gamyba ir programavimas išlieka paklausi paslauga, kurią gali suteikti tik autorizuoti automobilių raktų gamybos centrai.

Audi raktas pagaminamas per 1 valandą!

Kompiuterizuota Audi raktų gamyba pagal rakto pavyzdį, arba kodą

“Ozo servisas” ne tik pasirūpins jūsų Audi automobilio atrakinimu atsitikus bėdai, bet ir pagamins visiškai naują raktelį nuo atkūrimo arba pasirūpins originalaus dublikato gamyba. Audi raktų gamybos ir programavimo paslauga aprėpia fizinius raktelio korpuso gamybos ir programavimo („surišimo“) darbus. Kiekvieno automobilio raktelis privalo būti susietas su konkrečiu automobiliu naudojant unikalų kodą, kurį atpažinusi sistema atblokuotų užvedimo funkciją. Tai gali padaryti tik autorizuoti centrai ir atstovai, turintys specialią programinę įrangą bei prieigą prie kodų.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Audi automobilių spynų nuėmimas ir taisymas

Automobilių raktai turi tendenciją ne tik pasimesti, bet ir sugesti. Tačiau spynos gedimas yra dar viena dažna Audi automobilio neatrakinimo ir neužvedimo priežastis. Aptinkami mechaniniai spynos pažeidimai lemia problemas, kurios nuolatos kartojasi ir niekur savaime nedingsta. Mes profesionaliai remontuojame visų Audi modelių spynas.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Audi automobilinių raktų taisymas (rakto korpuso, mygtukų, elementų keitimas)

Rakto korpuso keitimas yra viena paklausiausių raktų gamybos paslaugų. Pastebėję stringančius raktų mygtukus arba problematišką spynelės veikimą atneškite savo raktelį korpuso keitimui ir vėl mėgaukitės puikiu savo raktelio funkcionalumu. Audi raktų korpuso keitimas bus greitas, o rezultatas ypač tenkinantis. Ozo serviso specialistų žinios bei aukšta kompetencija suteiks visavertes paslaugas jūsų poreikiams.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Audi raktų su distanciniu valdymu rakto geležties pjovimas

Retas vairuotojas pasirūpina atsarginio raktelio kopija net ir turėdamas tik vieną pagrindinį automobilio raktą. Tačiau galbūt avarinio atrakinimo statistika būtų kitokia, jeigu vairuotojai žinotų, kad papildomą raktelį pagaminti kainuoja gerokai pigiau, nei atkurti raktelį pagal spynelę. Dėl to specialistai rekomenduoja apsidrausti ir visuomet turėti bent du atsarginius Audi automobilio raktus. Audi raktų su distanciniu valdymu geležėlių pjovimas yra viena iš pagrindinių raktų gamybos paslaugų.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Audi rakto pririšimas prie imobilaizerio

Imobilaizerio integracija Audi raktuose yra atliekama pasitelkiant programavimo darbus ir kompiuterizuotą techniką.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Avarinis Audi automobilių atrakinimas

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite