Svarbu: avarinio atrakinimo kaina nustatoma individualiai! Avarinį atrakinimą vykdome visą parą!

  • Atrakiname bet kokią spyną nepažeisdami turinio ruošinio;
  • Saugiai išmontuojame spyną ir skubos tvarka pagaminame naujus, būtent jūsų spynai pritaikytus raktus
  • Suvokiame šios situacijos skubumą, todėl dirbame operatyviai, efektyviai ir darome viską, kad jūs kuo greičiau grįžtumėte prie įprasto gyvenimo ritmo;
  • Teikiame profesionalias konsultacijas telefonu bet kuriuo paros metu.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Užsitrenkusios durys ar pamestas raktas – gyvenimiškos situacijos, pakankamai dažnai pasitaikančios kasdienėje žmogaus veikloje. Nutikus tokio pobūdžio nelaimei svarbu išlikti ramiam ir nepulti į paniką. Daugelis į pamestus automobilio raktus reaguojame jautriai, ypač tuomet, kai turime tik vienintelį rakto komplektą. Tokiais atvejais neretai priimame neteisingus sprendimus: bandome jėga atidaryti užtrenktas automobilio dureles, daužiame stiklą, apgadiname spynas bei automobilio apdailos detales… Dar keisčiau, kai automobilis yra bandomas atrakinti raktą pametus lauke. Todėl labai rekomenduojame nebandyti spynos laužti patiems, ypač jei nesate tikri, kaip tokį darbą atlikti. Daugelis vis dar nėra susipažinę, kad automobilio raktą galima pagaminti net ir neturint nei vieno rakto pavyzdžio. Žinoma, tai nėra pats praktiškiausias rakto gamybos būdas, todėl raktų gamintojai visuomet pataria namuose turėti atsarginį raktų komplektą. Vis dėlto, jei netikėtai prireikė avarinio atrakinimo paslaugos, kreipkitės į mus!

Avarinis automobilio atrakinimas visiems, patekusiems į bėdą

avarinis automobilio atidarymas

Avarinis automobilio durų atrakinimas – mūsų kasdienis darbas, todėl iš keblios padėties jus ištrauksime daug greičiau, efektyviau ir saugiau, nei tai galėtumėte padaryti patys. Esame nuolatos pasirengę vykti į užsakymus, nes suvokiame greito reagavimo svarbą. Turime ne tik visą reikiamą įrangą bei įrankius, bet ir ilgametę sukauptą patirtį, kuri leis jums mėgautis maloniu aptarnavimu ir profesionaliais atsakymais į jūsų užduodamus klausimus.

Jeigu nebegalite patekti į savo automobilį, skambinkite mums dėl kelių svarbių priežasčių:

  • Atvažiuojame bet kuriuo paros metu;
  • Perprogramuojame arba atjungiame jūsų imobilizatorių, jeigu jį pametėte;
  • Atrakiname automobilio duris ir operatyviai pagaminame jums naują imobilizatorių;
  • Dirbame su bet kokio gamintojo automobiliais.

Avarinis automobilio durų atrakinimas – mūsų kasdienybė, todėl iš keblios padėties jus ištrauksime daug greičiau ir efektyviau nei tai galėtumėte padaryti patys. Budime prie telefono ir laukiame jūsų skambučio!

Avarinio atrakinimo paslauga

berakte uzvedimo sistema

Avarinio atrakinimo paslauga paklausi yra jau daug metų. Naujausios beraktės automobilių sistemos atrodytų turėtų palengvinti raktų galvos skausmus automobilių savininkams (juk šiandien su savimi ir taip nešiojame namų, sodo, biuro, garažo bei kitos paskirties raktus…), tačiau net ir berakčių sistemų atrakinimo “smegenys“ turi fizinius korpusus, kuriuose yra įmontuotos ne tik automobilio atpažinimo, bet ir imobilizatoriaus mikroschemos. Tad nors ir atsisėdę į tokį automobilį nebeturite kišti rakto į spyną, deja su savimi jį turėti privalote.

Puiku, jei raktą pavyksta saugiai prisirišti prie dėvimo drabužio, bet ne visi vairuotojai yra tokie atsargūs, todėl raktų praradimai įvairiose situacijose kartais tampa neišvengiami. Net ir turint atsarginį automobilio raktą namuose, ne visada turime galimybę juo pasinaudoti, ypač jeigu esame kelionėje ar esame išvykę toliau nuo gyvenamosios vietos. Tokiais ir panašiais atvejais avarinis automobilio atrakinimas yra pirmoji ir dažnai vienintelė išeitis.

Automobilinių raktų gamyba avarinio atrakinimo atveju

Natūralu, jog pametus automobilio raktą ir neturint dublikato, pirmas darbas yra pagaminti naują raktą, kuriuo būtų galima sklandžiai atrakinti ir užvesti automobilį. Automobilinio rakto gaminimas nuo nulio susideda iš kelių svarbių etapų, todėl čia reikia tikslumo, patirties ir kantrybės. Visų pirma reikia atkurti gamyklinius rakto parametrus pagal specialų kodą. Kiekvienas raktelis turi unikalų kodą, kurį galima gauti tik iš automobilio gamintojo. Automobiliui atpažinus tinkamai suprogramuoto rakto siunčiamą aukšto dažnio signalą, sistemos komponentai yra atblokuojami ir automobilis užsiveda. Kitaip nei daugelis mano, automobilio rakto gamybai neužtenka išpjauti rakto geležtės. Juo labiau, kai šiuolaikinių automobilių raktai net neturi geležčių, o automobiliai – spynų. Taigi mūsų užduotis yra panaudojus pažangią įrangą suprogramuoti bei susieti naujai gaminamą raktą su konkrečiu automobiliu nepažeidžiant gamintojų rekomendacijų ir apsaugant jus nuo bet kokių rakto veikimo trikdžių ar net vagysčių.

Mes siūlome profesionalias avarinio automobilio atrakinimo paslaugas, į kiekvieną situaciją žvelgiame individualiai ir operatyviai reaguojame į pagalbos skambučius. Skambinkite mums nedelsdami ir išsikvieskite mūsų kvalifikuotus specialistus bet kuriuo paros metu!

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite