Mūsų atliekamos paslaugos (Visų BMW modelių):

BMW raktų gamyba

Ne vienam BMW automobilio savininkui yra tekę susidurti su dilema, kuomet yra pametamas vienintelis automobilio atrakinimo ir užvedimo raktelis. Apstu atvejų, kuomet yra prarandamas ne tik pagrindinis, bet ir atsarginis raktelis, tuomet atsiranda aibė problemų ir nemenkų neplanuotų išlaidų. Tam, kad viso to išvengti, specialistai rekomenduoja iš anksto pasirūpinti papildomu automobilio raktu.

BWM raktų gamybos ir programavimo paslauga yra vienintelė racionali išeitis naujo raktelio gamybai. Gamykliniai BMW automobilių rakteliai ne tik yra pritaikyti konkretaus automobilio spynelei, bet ir susieti unikaliu kodu. Tai yra tarsi apsauga nuo vagysčių, kadangi bandant patekti į automobilį be raktelio nesuveikia nuotolinio valdymo mikroschema (imobilaizeris), todėl tam tikri variklio arba sistemos komponentai yra užblokuojami. Būtent dėl šios priežasties fizinio raktelio pagaminimo nepakanka. Naujai pagamintą raktelį reikia suprogramuoti bei surišti parenkant reikiamą signalą. Tuo pačiu yra suprogramuojami atskiri nuotolinio valdymo mygtukai, tokie kaip bagažinės atrakinimas, centrinis užraktas, langų valdymas ir kt. Visa tai gali būti atliekama pasitelkiant specialią programavimo įrangą, kurią turi tik specializuoti automobilių raktelių gamybos centrai.

BMW raktai pagaminami per 1 valandą!

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

BMW raktų remontas

Neretai naujo BMW rakto prireikia sugedus naudojamam rakteliui. Dažniausiai pasitaikantys raktelio gedimai yra susiję su raktelio nuotolinio veikimo sutrikimais, mygtukų pažeidimais ir susidėvėjimu, korpuso skilimu bei išoriniais defektais (pažeidimai nuo saulės, vandens ir kt.). Daugelis daro klaidą ir skuba tokiais rakteliais atsikratyti ir užsako naują raktelių komplektą. Tai yra didelė klaida, nes nauji originalūs rakteliai kainuoja brangiai, o neoriginalūs pasižymi veikimo trikdžiais bei trumpu tarnavimo laiku.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

BMW raktų korpuso keitimas

Dar viena BWM rakto atnaujinimo priežastis – mechaniniai korpuso pažeidimai, kuomet yra keičiamas pats atrakinimo įrenginio korpusas. Laimei, tokiais atvejais programavimo dalies dažniausiai galima išvengti, todėl tai yra pigesnė alternatyva naujo raktelio gamybai. BMW raktams taip pat gali būti atliekama modifikacija, t. y. seno tipo raktelių korpusas yra keičiamas naujo dizaino korpusu. Taip yra ne tik atnaujinama rakto išorė bei išvaizda, bet ir sukuriamas papildomas patogumas, kadangi galima rinktis siūlomų dizainų raktelius su užlenkiama geležte.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

BMW rakto pririšimas prie imobilaizerio

Imobilizatoriaus funkcija yra viena racionaliausių siekiant užtikrinti automobilio saugumą. Specialiu dažniu susiejame BMW automobilio raktą su automobiliu ir sukuriame visavertę saugumo sistemą.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

BMW avarinis atrakinimas

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite