1. Ką daryti pametus raktus?

Visuomet patartina turėti atsarginį raktą. Tačiau, jei nutiko taip, jog pametėte būsto, automobilio, seifo ar garažo raktus mūsų specialistai pasirengę Jums padėti. Skambinkite mums telefonu +370 685 11555 bet kuriuo paros metu. Mes atrakinsime bet kokią spyną, pagaminsime jai tinkantį raktą ar, esant poreikiui, pakeisime ją nauja.

2. Ką daryti sugedus spynai?

Jei pastebite, jog Jūsų spyna ėmė sunkiai rakintis ar strigti patariame nelaukti kol ji galutinai užsikirs. Visgi, jei Jūsų spyna sugedo, Jums tereikia susisiekti su mumis telefonu +370 685 11555. Mes Jus aptarnausime bet kuriuo paros metu, netgi savaitgaliais ir švenčių dienomis.

3. Ką daryti užsitrenkus durims?

Žinoma, bandyti atidaryti užtrenktas duris pačiam visuomet yra pirma į galvą šaunanti mintis. Tačiau, tokioje situacijoje rekomenduojame patikėti šį darbą profesionalams, kadangi mėgindami atidaryti duris be tam skirtų įrankių galite pažeisti ne tik spyną, bet ir pačias duris. Mūsų specializacija – durų atrakinimas ir spynų bei raktų gamyba ir remontas. Todėl skambinkite mums telefonu +370 685 11555 bet kuriuo paros metu ir išvenkite papildomų nuostolių.

4. Kaip atrakinti duris be rakto?

Žinoma, internete yra daug patarimų kaip vienu ar kitu būdu atrakinti spyną be rakto. Tačiau, net ją atrakinus daugeliu atveju spyna jau bus sugadinta. Mūsų specialistai yra pasirengę bet kuriuo paros metu atrakinti Jūsų spyną bei pagaminti jai tinkantį raktą.

5. Ar pametus raktą reikės keisti spyną?

Saugumo sumetimais spyną keisti rekomenduojame, tačiau tai nėra būtina. Mes galime pagaminti raktus, tinkančius Jūsų spynai.

6. Ką daryti, jei mano automobilis neužsiveda?

Jei Jūsų automobilis neatsirakina ar neužsiveda, neišsigąskite – tai nereiškia, jog jis sugedo. Dėl to gali būti kaltas Jūsų automobilio imobilizatorius (imobilaizeris). Skambinkite mums telefonu +370 685 11555 ir mes atliksime Jūsų automobilio diagnostiką bei patikrinsime imobilaizerį ir nustatysime problemos šaltinį.

7. Kuo Multilock spynos geresnės nei įprastos?

Mul-T-Lock Ltd yra pirmaujanti kompanija pasaulyje vystant, gaminant ir prekiaujant aukšto saugumo produktais, skirtais naudoti organizacijose, gyvenamuose, pramoniniuose ir komerciniuose pastatuose.

8. Ką daryti sugedus automobilio signalizacijai?

Sugedus automobilio signalizacijai vienintelė išeitis yra kreiptis į mūsų patyrusius profesionalus.

9. Ar kiekvienam automobiliui galima pagaminti raktą su imobilaizeriu?

Mes galime pagaminti raktą su imobilaizeriu beveik kiekvienam automobiliui. Skambinkite mums telefonu +370 685 11555 ir įsigykite imobilaizerį savo automobiliui.

10. Kaip be meistrų pagalbos patikrinti ar imobilaizeris tikrai sugedo?

Jei įtariate, kad Jūsų imobilizatorius (imobilaizeris) sugedo, patariame pamėginti pakeisti bateriją. Jeigu tai nepadeda, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie suteiks Jums greitą ir efektyvią pagalbą.