Kompiuterinė variklio diagnostika yra ypač aktuali vairuotojams: ji gali atskleisti visas problemas, kurios kyla dėl Jūsų transporto priemonės variklio. Taip pat diagnostikos metu galime patikrinti išmetimo sistemą, stabdžius ir daugelį kitų svarbių komponentų.

Kompiuterinė variklio diagnostika gali kainuoti labai skirtingai: tai priklauso nuo Jūsų transporto priemonės tipo, markės, esamų automobilio problemų ir paties autoserviso: naudojamos įrangos, specialistų patirties, reputacijos ir kitų faktorių.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Kaip atliekama variklio diagnostika?

Norint diagnostiką atlikti teisingai ir kokybiškai, todėl jai reikia specifinių prietaisų ir praktinės patirties. Mūsų autoservise ši procedūra atliekama naudojant pažangią, specializuotą programinę įrangą, kurios dėka galime operatyviai ir tiksliai įvertinti variklio funkcijas ir aptikti bet kokius gedimus. Svarbiausi procedūriniai žingsniai atliekant diagnostiką yra šie:

Reikalingų duomenų gavimas

Jums atvykus į mūsų autoservisą, specialistai suteiks išsamią konsultaciją, kurios metu galėsite išsakyti savo nusiskundimus. Bus atliekama pirminė variklio apžiūra.

Tikslus testavimas

Šiame etape gali būti testuojamas ne tik variklis, jo vakuumo sistema, bet ir dujų priešslėgis, uždegimo, degalų bei išmetamųjų dujų sistemos. Dėl šių sistemų gedimo gali užsidegti įspėjamoji lemputė, nors tai gali klaidingai parodyti grandinės ar komponento problemą, dėl kurios gali būti nereikalingai keičiamos tam tikros variklio ar kitų automobilių sistemų dalys.

Jeigu diagnostikos metu nustatomi pažeidimai, autoelektrikas gali rekomenduoti atlikti variklio remontą. Remonto darbai dažniausiai apima dalių keitimą, komponentų valymą, gamintojo techninių atnaujinimų atlikimą, transporto priemonės programinės įrangos atnaujinimą ir laidų taisymą arba keitimą.

Kaip dažnai reikia atlikti automobilio variklio diagnostiką?

Siekiant automobiliu naudotis be nesklandumų, variklio diagnostika turėtų būti atliekama profilaktiškai, ne tik pastebėjus gedimą. Specialistai rekomenduoja šią procedūrą atlikti 2-3 kartus per metus.

Laiku atlikta variklio ir kitų automobilio sistemų diagnostika ne tik užtikrins efektyvų variklio darbą, bet ir padės išvengti sudėtingo ir brangaus remonto, kuris taps būtinu, jeigu nedideli defektai ar gedimai bus ignoruojami!

Kokia yra variklio diagnostikos kaina?

Laiku atlikta variklio ir kitų automobilio sistemų diagnostika ne tik užtikrins efektyvų variklio darbą, bet ir padės išvengti sudėtingo ir brangaus remonto, kuris taps būtinu, jeigu nedideli defektai ar gedimai bus ignoruojami!

Manome, kad variklio diagnostika yra kiekvienam automobilio savininkui būtina paslauga, todėl užtikriname, kad taikome puikų kainos ir kokybės santykį: apsilankius mūsų įmonėje, Jūsų laukia itin kokybiška benzininių bei dyzelinių variklių diagnostika geromis kainomis. Susisiekite ir aukšto lygio profesionalai Jums patogiu laiku patikrins automobilio variklį bei tiksliai nustatys bet kokio gedimo priežastį!

Norėdami patikėti savo automobilio variklio diagnostiką profesionalams, susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 685 11555 ir mes pasirūpinsime Jūsų automobiliu varikliu, kad šis veiktų nepriekaištingai!