GAMINAME VISŲ MARKIŲ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ, SUNKVEŽIMIŲ, MOTOCIKLŲ, ŽEMĖS ŪKIO IR STATYBINĖS TECHNIKOS RAKTUS

  • Gaminame raktus pagal pavyzdį, pagal spyną, pagal kodą
  • Pririšame imobilaizerius, įvairius valdymo pultus, gaminame „KEYLESS GO“ tipo automobilinius raktus
  • Reikalingas atsarginis automobilio raktas?
  • Pametėte  raktą?
  • Reikia pašalinti pamestą raktą iš automobilio kompiuterio atminties ir mechaniškai perkoduoti spynas?
  • Neveikia pultas?
  • Sulūžo rakto korpusas?
  • Neveikia pulto mygtukai?
  • Reikia pakeisti maitinimo elementus?

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Automobilinių raktų gamyba, ką svarbu žinoti?

Automobilinių raktų gamyba – paklausą rinkoje turinti paslauga, kurią gali suteikti tik autorizuoti automobilių raktų gamybos centrai. Vienas tokių – „Ozo servisas“ esantis Vilniuje, Ozo gatvėje. Automobilių raktų gamyba yra specializuota paslauga, kurios metu yra gaminami įvairių automobilių gamintojų raktų dublikatai, modifikacijos arba nauji automobilių rakteliai. Visa tai yra atliekama specialia įranga, o gamyba yra vykdoma pasitelkiant rakto kodą, automobilio VIN numerį arba spynelę.

Kaip atkurti automobilinį rakto kodą?

Automobilio rakto kodas gali būti atkurtas pagal VIN numerį. Tai greičiausias ir patogiausias rakto gamybos būdas, nes nereikia išmontuoti užvedimo spynelės, varyti automobilio į saugomą stovėjimo aikštelę, yra išgaunamas aukštas įrantymo tikslumo lygis, o darbų kaina gerokai mažesnė lyginant su kitais rakto pagaminimo būdais. Vis tik fizinio raktelio gamyba nėra vienintelė užduotis gaminant automobilio raktus. Didžiausias darbas yra „pririšti“ ir suprogramuoti raktelį konkrečiam automobiliui, atkurti papildomas jo funkcijas, tokias kaip nuotolinis langų valdymas, imobilizatorius, bagažinės atrakinimas, centrinis užraktas ir kt. Kiekvienas automobilis turi tik jam skirtą unikalų raktą, o skirtingi gamintojai naudoja skirtingas raktų žymėjimo ir gamybos technologijas, todėl gaminti automobilio raktus gali ne bet kas.

Patyrę automobilių raktų gamybos specialistai žino, kuo pasižymi skirtingų automobilių gamintojų raktai bei kaip juos reikia tinkamai suprogramuoti naudojant programinę įrangą. Automobilių raktų gamyba šiandien yra svarbi paslauga siekiant užtikrinti saugumą, nes tik pagal gamintojo reikalavimus pagaminti automobilio raktai leis mėgautis pastoviu automobilio naudojimu, apsauga nuo vagysčių ir ilgomis kelionėmis. Užsisakykite atsarginį automobilio raktelį ir apsisaugokite nuo nemalonių raktelio praradimo situacijų.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite

Raktai automobiliams. Kokie raktai gaminami 2020 m.?

Raktų automobiliams gamyba yra paklausi paslauga jau daugelį metų. Šiandien naujausiuose automobilių modeliuose yra diegiamos beraktės atrakinimo sistemos, kurios yra paremtos nuotoliniu valdymu – radijo bangomis ir imobilaizeriu. Tokie raktai neturi geležtės, o automobiliai – rakto spynų. Raktelio nereikia išimti iš kišenės, o automobilis yra atrakinamas ir užvedamas prilietimu arba mygtuko paspaudimu. Dar viena automobilinių raktų rūšis – atlenkiami. Jie yra patogūs nešioti ir turi neblogą dizainą. Standartiniai automobilių raktai yra laikomi su įprastai styrančia geležte. Tokie raktai yra patikimi, tačiau ne tokie patogūs nešiojimo prasme.

Tačiau nesvarbu, kokio tipo raktą turėtumėte, visi atrakinimo įrankiai turi korpusus ir mygtukus, kurie dėvisi, o nuotolinis valdymas taip pat kartais sugenda, tad remontuoti tenka visų tipų raktus. Be to, nesunkiai pamesti galima ir pačius išmaniausius raktus, o naujos kartos raktų gamyba kainuoja daugiau nei senesnių ir standartinių raktų. Dėl šios priežasties visi automobilių raktų specialistai rekomenduoja iš anksto pasirūpinti atsarginiu automobilio raktu, jei tokio nėra arba atsarginis automobilio raktelis buvo pamestas. Praradus vienintelį turimą raktą, jo gamyba ne tik užtruks ilgiau bei kurį laiką negalėsite naudotis automobiliu, bet ir kainuos gerokai brangiau.

Kiek kainuoja pagaminti automobilio raktą?

Rakto gamybos kaina automobiliui priklauso nuo turimo raktelio tipo ir gamintojo. Daug priklausys nuo to, ar raktelis yra lustinis, atlenkiamas, ar išmanus. Svarbu atminti, jog vienintelio pamesto raktelio gamyba nuo atkūrimo procedūros visada kainuos brangiau nei dublikato gamyba. Automobilio rakto atkūrimo kaina rinkoje prasideda nuo 120 eurų. Būtent todėl specialistai visuomet rekomenduoja turėti atsarginį automobilio raktą. Tiesa, šiandien jau įmanoma atkurti raktus iš nuotraukos, tačiau ši technologija yra prieinama dar ne visiems automobilių raktų gamintojams.

Siūlome įvairias automobilių raktų gamybos paslaugas, todėl raginame kreiptis esant bet kokiam poreikiui. Paslaugų kaina priklauso nuo jų rūšies. Atskirai galima rinktis tik raktelio programavimą, korpuso keitimą, BMW rakto modifikaciją, avarinį atrakinimą, čipo klonavimą, rakto remontą, rakto pagaminimą pagal kodą, imobilizavimo paslaugas ar signalizacijos susiejimą su konkrečiu rakteliu. Paskambinę mums ir pasakę savo automobilio informaciją, gausite tikslią darbų kainos apskaičiavimą ir galėsite greitai priimti sprendimą. Dirbame su visais automobilių gamintojų raktais, esame oficialūs automobilių raktų gamybos atstovai, todėl gaminame originalius raktus bei jų dublikatus. Atneškite savo turima raktą mums, o mes nuskaitę jo informaciją per trumpą laiką pagaminsime jums atsarginį. Išvenkite bet kokios rizikos ir visuomet turėkite papildomą automobilio raktą.

Norite sužinoti kainą? Turite klausimų? Skambinkite