DUK

Atliekant autodiagnostiką su prastesnės kokybės technika, iš tiesų gali pasitaikyti klaidų ar netikslumų, nes rezultatą parodo aparatas. Mūsų autoservise naudojama pažangi technika, kuri minimalizuoja bet kokių netikslumų tikimybę ir greitai aptinka net menkiausius pažeidimus.

Ši paslauga yra puiki investicija, nes gali gerokai sumažinti Jūsų automobilio remonto išlaidas. Tai greita ir tiksli procedūra, kurios dėka automobilio problemos pastebimos anksti. Pamirškite apie atgyvenusius automobilių testavimo būdus, kurie „augino“ Jūsų išlaidas dėl didesnių darbo ir laiko sąnaudų. Modernus kompiuteris greitai nustatys automobilio bėdas, o mes jas išspręsime.

Kartais klaidingai manoma, kad kompiuterinė autodiagnostika pasižymi aukšta kaina. Mūsų autoservise šia paslauga gali pasinaudoti kiekvienas: jos kaina tik 20 eur.

Vidutiniškai autodiagnostika trunka iki 30 minučių, todėl nepareikalauja daug Jūsų laiko. Atvykite pas mus ir mūsų meistrai per mažiau nei pusvalandį įvertins Jūsų automobilį bei nustatys galimas problemas!

Darbams naudojama Bosch diagnostinė aparatūra. Tai kokybiškas, patikimas prekės ženklas, vertinamas Europoje ir visame pasaulyje. Pasirinkus autodiagnostiką su Bosch technika, galite būti ramūs dėl rezultatų. Ši didelio tikslumo įranga greitai aptinka smulkius ir didelius pažeidimus, todėl galime pasiūlyti efektyviausią sprendimą Jūsų automobilio problemoms.

Tai itin universali paslauga, kuri gali būti taikoma absoliučiai visiems lengviesiems automobiliams.

Autodiagnostika yra geras pasirinkimas planuojant pirkti automobilį iš antrų rankų. Vis dėlto, svarbu pastebėti, kad ši technologija gali atskleisti tik elektronikos problemas. Pakabos diagnostikos neatliekame.