Nors naktimis nenutylančios automobilių signalizacijos gali išvaryti iš proto, visgi įdiegta tinkamai veikianti signalizacija – vienas svarbiausių automobilio saugumo aspektų.

Tinkamai veikianti signalizacija gali apsaugoti kiekvieną automobilį, todėl jei Jūsų automobilyje dar neįrengta signalizacija skambinkite mums telefonu +370 685 11555 bet kuriuo paros metu ir gaukite nemokamą profesionalų konsultaciją padėsiančią pasirinkti reikiamą automobilinę signalizaciją.

Greitai keičiame esamą ir įtaisome naują signalizaciją, pultus ir pultų korpusus. Ruošiame ir parenkame kokybišką naują programą Jūsų signalizacijos sistemai.

Mūsų meistrai – kvalifikuoti automobilių signalizacijų sistemų specialistai, pasiruošę ne tik įdiegti naują signalizaciją į Jūsų automobilį, bet ir suremontuoti ar perprogramuoti esamą, bei atjungti sugedusią automobilio signalizaciją. Avarinis signalizacijos atjungimas – paslauga kurią suteiksime bet kuriuo paros metu, netgi savaitgaliais ar švenčių dienomis, atvykę į Jūsų esamą vietą Vilniuje.

Mes nemiegame, kad Jūs būtumėte saugūs!