Spynos

Pastebėjote, jog Jūsų spyna ėmė strigti ar joje nulūžo raktas? Bijote, jog sena spyna yra nesaugi? Pametus raktą saugumo sumetimais norėtumėte pakeisti spyną? Daugiau nei 20 metų spynų remonto bei pardavimo patirtis garantuoja, jog mūsų profesionalių meistrų komanda kokybiškai ir greitai atliks įvairių tipų spynų keitimą, remontą, montavimą bei kodavimą.

Patikėkite savo automobilio, būsto, seifo ar garažo, medinių, plastikinių ar netgi metalinių šarvuotų durų spyną mums ir mes pasirūpinsime Jūsų saugumų. Net jei Jūsų spyna dar nėra galutinai sugedusi, o tik ėmė strigti ar prastai rakinasi – nelaukite. Skambinkite mums telefonu +370 685 11555 ir mūsų meistrai atliks Jūsų durų apžiūrą ir pasiūlys Jums tinkamiausią sprendimą už prieinamą kainą.

Bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, todėl garantuojame platų parduodamų ir instaliuojamų produktų asortimentą, bei atsakome už jų kokybę ir ilgaamžiškumą. Tarp mūsų partnerių – visame pasaulyje žinomi ir pripažinti gamintojai: MUL-T-LOCK, EVVA, CISA, ATRA, MAUER, ASSA, GERDA, FAB, GERA, MOTTURA, SECUREMME, VILDETA.

Patenkinti klientai – svarbiausias mūsų komandos tikslas.