imobilaizeris

Beveik visų naujesnių automobilių raktai būna apsaugoti ne tik mechaniniu, bet ir elektroniniu kodu. Raktų galvutėse integruotas lustas – imobilizatorius (dar vadinamas imobilaizeriu) siunčia automobilio užvedimo spynelei specialų aukšto dažnio signalą, o sistema automobilyje atpažįsta konkretaus rakto siunčiamus signalus ir leidžia užvesti transporto priemonę tik tuo atveju, jeigu tie signalai yra teisingi. Todėl net jeigu mechaniškai raktas atitinka užvedimo spynelę, bet jo elektroninis kodas nėra specialiai jai pritaikytas, užvesti automobilio variklio nepavyks.

Nors šiais laikais daugelio, ypač naujesnių automobilių raktai yra gaminami su imobilizatoriais, visgi dar pasitaiko vienas kitas automobilis, rakinamas įprastu automobiliniu raktu. Vis dėlto pastarasis variantas jau nebėra toks saugus ir patikimas, todėl kiekvieno automobilio savininkui mūsų komanda rekomenduoja apsaugoti savo automobilį raktais su imobilizatoriumi.

Beveik visų modelių automobiliams galima pagaminti raktus su imobilizatoriumi. Mūsų specialistai pasirengę Jums padėti bet kokioje situacijoje. Naujo imobilizatoriaus pagaminimas ir suderinimas su Jūsų automobilio užvedimo spynele, esamo remontas, perprogramavimas ar pamesto rakto su imobilizatoriumi atjungimas – skambinkite mums telefonu +370 685 11555 ir kartu nuspręsime, kuri paslauga atitinka Jūsų poreikius.